Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Krakowie

Szkoła Podstawowa nr 16
im. Jana Śniadeckiego
w Krakowie

Szkoła

Przedszkole
Samorządowe nr 17
w Krakowie

Przedszkole

Przedszkole
Samorządowe nr 17
w Krakowie

Witamy po wakacjach

31 sierpnia 2021

 Serdecznie witamy nasze Przedszkolaki wraz Rodzicami po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że odpoczęliście i nabraliście energii na zabawę i zdobywanie wiedzy w nowym roku.

Szczególnie witamy tych, którzy po raz pierwszy przekroczą próg naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że rozpoczniecie z nami wspaniałą przedszkolną przygodę.

Informacje dotyczące organizacji pracy od 1 września 2021 r.:

* Przedszkole wznawia swoją działalność od 1 września tj. środa.

* Przyprowadzanie dzieci odbywa się wyłącznie w godzinach 6:30 - 8:30 (ze względu na zmienioną organizację pracy przedszkola i oddelegowanie pracowników do innych czynności, osoby które przyjdą po wyznaczonym czasie nie będą wpuszczane na teren przedszkola). Odbiór dzieci najpóźniej do godziny 17:15.

* Wejście do przedszkola jest możliwe tylko od ul. Sebastiana. Prosimy dzwonić domofonem i poczekać na otworzenie drzwi przez pracownika przedszkola.

* W pierwszym dniu pobytu dziecka Rodzic ma obowiązek dostarczyć wypełnione Oświadczenie covid -19 - pobierz plik!. Można również takie oświadczenie wypełnić rano przy wejściu na teren przedszkola (będą przygotowane druki do wypełnienia)  Po wejściu na teren przedszkola obowiązuje nakaz noszenia maseczek - nie dotyczy dzieci poniżej 6 r.ż.

* Do przedszkola przyprowadzamy dzieci zdrowe, bez objawów chorobowych tj.: temperatura, katar, kaszel, ból brzucha, ból ucha, biegunka.

* Jeśli dziecko będzie odbierać osoba, która nie jest rodzicem/opiekunem prawnym należy złożyć u wychowawcy grupy wypełnione i podpisane upoważnienie. Upoważnienie - pobierz!

* W tym roku w naszym przedszkolu będą trzy grupy. Listy przydziału do grup będą przywieszone na drzwiach wejściowych, na terenie przedszkola. "Zerówka" będzie nazywana gr. 3 i wszelkie informacje dotyczące pracy przedszkola również dotyczą dzieci 6 - letnich. Sala grupy 3 została przeniesiona na parter. 

* W pierwszym dniu pobytu dzieci powinny być zaopatrzone w obuwie zmienne oraz ubranie do przebrania (bluzka, spodnie, bielizna), umieszczone w zamkniętym woreczku i pozostawione w przydzielonej półeczce w szatni. Dzieci 3, 4 i 5 letnie przynoszą poduszkę i kocyk. Grupa 3 "zerówka" nie leżakuje.

* Terminy zebrania organizacyjnych:

  • Grupa 1 - 02.09.2021 r. - godz. 16:30
  • Grupa 2 - 02.09.2021 r. - godz. 17:30
  • Grupa 3 - 06.09.2021 r. - godz. 17:30