Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Krakowie

Szkoła Podstawowa nr 16
im. Jana Śniadeckiego
w Krakowie

Szkoła

Przedszkole
Samorządowe nr 17
w Krakowie

Przedszkole

Przedszkole
Samorządowe nr 17
w Krakowie

Warsztaty w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 1 w Krakowie

25 września 2020

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1 w Krakowie serdecznie zaprasza Rodziców na zajęcia warsztatowe „Szkoła dla rodziców - czyli 101 sposobów na trudne zachowania przedszkolaka”. 
Założeniem programu jest przekonanie, że nie ma trudnych dzieci, są tylko trudne zachowania. Rodzice potrzebują konkretnych wskazówek i technik opartych na dowodach naukowych, które pozwolą w sposób bezpieczny wpływać na trudne zachowania dziecka w celu ich zmiany. Zapraszamy na cykl warsztatów psychoedukacyjnych obejmujących 12 spotkań, które będą organizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną Nr 1. Ze względu na sytuację epidemiologiczną warsztaty w tym roku szkolnym będą organizowane w formie zdalnej -Google Meet. Dzięki udziałowi w warsztatach rodzice mają możliwość rozwijania kompetencji rodzicielskich, zdobycia wiedzy i umiejętności dotyczących skutecznych metod wychowawczych oraz wzmocnienia poczucia sprawstwa w roli rodzica. 
zajecia odbywać się będą w piątki o godzinie 15:30-17:30.

Zainteresowanych rodziców prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: ppp1.nowakowska@gmail.com.pl do 2 października 2020 r.