Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Krakowie

Szkoła Podstawowa nr 16
im. Jana Śniadeckiego
w Krakowie

Szkoła

Przedszkole
Samorządowe nr 17
w Krakowie

Przedszkole

Przedszkole
Samorządowe nr 17
w Krakowie

Informacja dla Rodziców

31 sierpnia 2020

W związku z dużą ilością telefonów od Rodziców dotyczących organizacji pracy informujemy:

* Przedszkole wznawia swoją działalność od 1 września tj. wtorek. Przyprowadzanie dzieci odbywa się wyłącznie w godzinach 6:30 - 8:30 (Ze względu na zmienioną organizację pracy przedszkola i oddelegowanie pracowników do innych czynności związanych z dezynfekcją i przeciwdziałaniem covid 19, osoby które przyjdą po wyznaczonym czasie nie będą wpuszczane na teren przedszkola). Odbiór dzieci najpóźniej do godziny 17:15.

* Wejście do przedszkola jest możliwe tylko od ul. Sebastiana. Prosimy dzwonić domofonem i poczekać na otworzenie drzwi przez pracownika przedszkola.

* W pierwszym dniu pobytu dziecka Rodzic ma obowiązek dostarczyć wypełnione Oświadczenie covid -19 - pobierz plik!

* Jeśli dziecko będzie odbierać osoba, która nie jest rodzicem/opiekunem prawnym należy złożyć u wychowawcy grupy wypełnione i podpisane upoważnienie. Upoważnienie - pobierz!

* "Zerówka" jest nazywana gr. IV i wszelkie informacje dotyczące pracy przedszkola również dotyczą dzieci 6 - letnich.

* W związku z wytycznymi GIS w sprawie przeciwdziałania covid-19 podczas leżakowania dzieci nie mogą korzystać z pościeli. Dlatego do przedszkola nie przynosimy poduszek, kocyków itp. Dzieci odpoczywają na samych leżakach, które są każdorazowo po użyciu dezynfekowane.

* Nie przynosimy również ręczników.

* W pierwszym dniu pobytu dzieci powinny być zaopatrzone w obuwie zmienne oraz ubranie do przebrania, umieszczone w zamkniętym woreczku i pozostawione w przydzielonej półeczce w szatni .