Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Krakowie

Szkoła Podstawowa nr 16
im. Jana Śniadeckiego
w Krakowie

Szkoła

Przedszkole
Samorządowe nr 17
w Krakowie

Przedszkole

Przedszkole
Samorządowe nr 17
w Krakowie

Bal karnawałowy 2020

16 lutego 2020

 

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, jest wielką atrakcją dla dzieci, dostarczającą im wielu niesamowitych wrażeń i radości. Tak też było w dniu 14 .02. 2020 roku w Przedszkolu Samorządowym nr 17 w Krakowie, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, we wszystkich grupach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, biedronki, żołnierzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali gimnastycznej wprowadził w radosny nastrój oraz wzbudzał u wszystkich  chęć do wesołej zabawy.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu profesjonalnego wodzireja, który zachęcał dzieci  do tańca z przygotowaną muzyką, która była skoczna i rytmiczna . Tematem przewodnim był „Bal w Kosmosie”. Przebierańcy świetnie się bawili  we wspólnych zabawach. Nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tej imprezy. Szkoda, że następny bal dopiero za rok….